HİZMET KOŞULLARI

ABONELİK PAKETİNİ SEÇ, IPTV DÜNYASINA GEÇ!
 1. Üyelik, hizmet alımı ve tanımı YEDİTEPE IPTV üzerinden hizmet alan tüm kullanıcılarımız sözleşme maddelerini okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sitemizde herhangi bir işlem yaparak alıcı sözleşmesini okuduğunuzu, içeriğini anladığınızı ve hükümlerini kabul ederek onayladığınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.
 2. YEDİTEPE IPTV web sitesinden hizmet satın alan herkes üyelik bilgilerinde yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.
 3. Dünya üzerindeki bu tür IPTV sistemlerinin hiçbirinde herhangi bir garanti veya taahhüt yoktur. Kullanıcı, tüm risklerini kabul ederek sisteme dahil olur. IPTV, ülkesi sansürler uygulayan, interneti veya cihazları problemli olan kullanıcıları mutlak memnun edecek bir sistem değildir.
 4. YEDİTEPE IPTV, KULLANICI’ nın online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin tahsilatını takiben, KULLANICI’ nın servislerini kullanıma açar ve KULLANICI’ yı bilgilendirir.
 5. Hizmet, KULLANICI tarafından ödeme yapılmasını ve sipariş numarasının ödeme ile eşleştirilmesinin ardından hizmete ait özel şifre bilgilerinin KULLANICI’ ya gönderilmesi ile başlar. KULLANICI’ ya yapılacak her türlü bildirim için, öncelikle KULLANICI’ nın kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresi veya Whatsapp numarası kullanılacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki tüm sorumluluk KULLANICI’ ya aittir. E-posta veya WhatsApp hesabındaki herhangi hatadan veya eksiklikten dolayı bilgilerin ulaşmaması hizmet süresinin başlangıç tarihini etkilemez.
 6. Hizmet siparişi oluşturulan ve ücreti alınan hizmetin YEDİTEPE IPTV sisteminde eşleştirilmesi ile birkaç dakika içerisinde aktif hale gelmektedir. YEDİTEPE IPTV sitesi üzerinde siparişi verilerek ücreti ödenen sunucu ve ek hizmetler, hizmetin türü ve talep edilen özellikler doğrultusunda 24-48 saat içerisinde tamamlanacaktır. Eğer talep edilen özelliklerde bir hizmet stokta bulunmuyorsa bu süreç uzayabilir.
 7. YEDİTEPE IPTV, sadece üyelik yenileme ve ilk üyelik tarihindeki kurulum hizmetini ücretsiz olarak verir. Üyelik satış, üyelik yenileme ve üyelik tarihindeki kurulum hizmeti canlı WhatsApp hattımız üzerinden verilir. KULLANICI, bunların haricindeki bütün işlemlerini Çözüm Merkezi kayıt sistemi üzerinden yapmakla yükümlüdür. KULLANICI bu yükümlülükten kaçınarak iptal-iade başta olmak üzere hiç bir talepte bulunamaz.
 8. Çözüm Merkezi kayıt sistemi, yalnızca kullanıcıları yönlendirme hizmeti verir. Fazlası özel hizmet kapsamına girer. VIP Hizmet Paketi ücretlidir.
 9. Kullanıcı adı ve şifre tarafımızca belirlenir ve üyelik anında gelecek olan talep doğrultusunda uygun gördüğümüz başka bir şifre ile değiştirilebilir. Üyelik bilgilerinin (kullanıcı adı ve şifre) saklanması, başkaları tarafından ele geçirilmesi ve kullanılamaması KULLANICI’ nın kendi sorumluluğundadır. Kullanıcıların üyelik bilgileri (şifre, http, m3u, url bilgileri) güvenlik nedeniyle sistemlerimizde tutulmaz. Bu bilgiler, üyelik yapıldıktan sonra anlık belirlenip KULLANICI’ ya iletilir. Üyelik süresince ve üyeliğin herhangi bir aşamasında gönderilmez.
 10. YEDİTEPE IPTV sadece bir hizmet sağlayıcıdır. YEDİTEPE IPTV hizmeti, IPTV sistemine uyumlu herhangi bir cihazdan, ücretli veya ücretsiz olan uyumlu herhangi bir uygulama, program veya aplikasyon ile izlenebilir. KULLANICI’ da bulunan cihaz, internet, uygulama, program ya da aplikasyonun stabil çalışması tamamen KULLANICI’ nın sorumluluğundadır. Uygun donanım ve altyapıyı sağlamak KULLANICI’ nın sorumluluğundadır. YEDİTEPE IPTV, eğer varsa KULLANICI’ da var olan en uygun cihaz, internet, uygulama, program ya da aplikasyona kurulum gerçekleştirerek hizmet vermeyi taahhüt eder. Tarafımızla ilgisi olmayan, kullanıcı kaynaklı cihaz, internet, uygulama, program ya da aplikasyondan kaynaklı problemlerde Yeditepe IPTV tarafından herhangi bir destek verilmez. Kanal sayısı, kalitesi veya stabilite kullanıcıdaki cihaz, internet, uygulama, program ya da aplikasyona bağlıdır. 
 11. İade süresi içerisinde genel kabul görmüş bir veya birden fazla önemli gün olması halinde satın alınan üyelikler iade edilemez.
 12. Üyelik bilgilerinin bilinçli veya bilinçsiz olarak dağıtılması, bir hesaptan aynı anda birden fazla yerde/cihazda izlenmeye çalışılması, sabit içeriklerin indirilmesi/indirilmeye çalışılması, satın alınan paketlerin kullanıma açık olmayan ülkelerde izlenmeye çalışılması, izlenmesi, sunucu interneti kullanılması ve Vpn kullanılması yasaktır. Tespit edilen üyelerin hesapları ikaz edilmeksizin, açıklama yapılmaksızın durdurulur ve ücret iadesi yapılmaz.
 13. Terbiye sınırını aşan diyaloglar, argo, küfürlü, hakaret, tehdit, tahrik, haksız itham veya suizan içeren konuşma yapan, etik olmayan davranışlarda bulunan KULLANICILARIN hesapları ikaz edilmeksizin, açıklama yapılmaksızın durdurulur ve ücret iadesi yapılmaz.
 14. KULLANICI, kayıt esnasında ve/veya daha sonra YEDİTEPE IPTV’ ye bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. YEDİTEPE IPTV’ ye KULLANICI tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı KULLANICI, YEDİTEPE IPTV’ ye hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.
 15. KULLANICI’ nın kayıtlı e-posta adresinin, WhatsApp numarasının, Telegram hesabının veya kullandığı herhangi bir mesajlaşma aracının gerektirdiği tüm yükümlülükler ve YEDİTEPE IPTV’ nin WhatsApp satış hattından, Telegram grubundan veya herhangi bir mesajlaşma aracından özel göndermiş olduğu bilgilendirme mesajlarının sorumluluğu ve takibi KULLANICI’ ya aittir. KULLANICI’ ya direkt ulaşmayan mesajlardan YEDİTEPE IPTV sorumlu tutulamaz. Meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı KULLANICI, YEDİTEPE IPTV’ ye hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.
 16. Bilgilendirme mesajlarının ulaşması için gerekli YEDİTEPE IPTV bilgilendirme sistemleri takip edilmeli, YEDİTEPE IPTV satış hattı numarası KULLANICI telefon rehberinde kayıtlı olmalı, KULLANICI duyuru listesinden kendi isteğiyle çıkmamış olmalıdır. YEDİTEPE IPTV, tüm bilgilendirmelerini web sitesinde ve Telegram bilgilendirme grubunda ilan eder.
 17. Hizmet 7/24 esasına göre verilmektedir. IPTV, internet üzeri çalışan bir teknolojidir. Teknik arızalar veya herhangi bir sebepten dolayı günün herhangi bir zaman diliminde, herhangi bir süre, herhangi bir kategoriden hizmet verilememiş/verilemeyecek olabilir. Kesintinin, belirli zaman aralıklarında belirli süre kullanım gösteren KULLANICI’ lara rastlaması bütün sistemin sorunlu olduğu/olacağı anlamına gelmez.
 18. Sistem internet üzeri, güçlü yayımcı bilgisayarlar aracılığıyla çalıştığından birtakım teknik problemler olabilir. KULLANICI tarafında internet bağlantısı, modem, kablolama, kullanılan program etkendir. Her dakika uyumlu çalışması gerekir. YEDİTEPE IPTV tarafında ise sunucu bilgisayarları, sunucu lokasyonu altyapı çalışmaları gibi etkenler olabilir. Sonuç olarak üyelik süresinin 10/1 i verimsiz geçebilir. IPTV sistemleri herkesi mutlak memnun edecek bir sistem değildir. (Sürekli işimizin başında bulunarak problemleri minimum seviyeye indirmeye çalışırız. Ayrıca gelişmiş koruma sistemleriyle koruma altında bulunuruz. Genel olarak farklı satıcılardan sistem sahibi olmamız nedeniyle pozitif ayrışırız. KULLANICI ile aramızda satış bayisi veya herhangi bir komisyoncu bulunmaz).
 19. Hizmeti, kurumsal niteliği olan bir kurum adına satın alıyorsanız, söz konusu kurumsal yapıyı bu sözleşmede yer alan hüküm ve şartlara göre temsil ve ilzam etmek için gerekli yasal yetkiye haiz olduğunuzu kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Hizmeti satın alınan kurum adına yasal yetkinizin olmadığı tespit edilirse, ödeme yükümlülükleri de dahil ve bununla sınırlı olmamak üzere, bu sözleşmede yer alan yükümlülüklerden kişisel olarak sorumlu olacağınız bilgileriniz dahilindedir.
ABONELİK PAKETİNİ SEÇ, IPTV DÜNYASINA GEÇ!