DONMAYAN IPTV
SORU-CEVAP

ABONELİK PAKETİNİ SEÇ, IPTV DÜNYASINA GEÇ!

IPTV çanak antene ve uyduya ihtiyaç duymadan, yerli, yabancı ve ulusal binlerce tv kanalını, dizileri, filmleri, güçlü sunucularımız sayesinde internet üzerinden yüksek görüntü kalitesinde kesintisiz olarak izlemenize imkan veren teknolojidir.

İnternete bağlanabilen telefon, tablet, bilgisayar, uyumlu smart tv, android veya farklı sistem kullanan box, apple tv ve xtream uydu alıcısı ile kullanılabilir.

IPTV’nin çalışma mantığı oldukça basittir. Firmamız üzerinden kişiye özel bir veri yolu kanalıyla internet bağlantısı ile yayın size ulaştırılır. Bu yayını izleyebilmek için uyumlu bir cihaza sahip olmak gerekmektedir. Yeni çıkan teknolojik televizyonlarda bu cihaz veya yazılım televizyonun içinde entegre edilmiş şekilde gelebilir.

Bununla birlikte direkt olarak özel programlarımız ile cep telefonlarınızdan veya bilgisayarınızdan da izleyebilmek mümkündür.

Paketlerimize göz atmak için tıklayın.

IPTV Sistemi tamamen internet üzerinden çalışmaktadır. İnternet bulunan her yerde IPTV üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

Yeditepe IPTV, yılların tecrübesi ve müşterilerinin geri bildirimleri ile sürekli kanal listesini güncellemektedir.

An itibari ile 20+ ülkeye ait 10.000’den fazla canlı kanal mevcuttur. Önemli olan kanalların ne kadar stabil bir şekilde çalıştığıdır. Bu sebeple, sadece kendi altyapımızda bulunan stabil çalıştırdığımız kanalların yayınlarına garanti veriyoruz. Toplamda +30.000 güncel içerikle hizmet vermekteyiz.

Tüm paketlerimizdeki içerikler aynı olup, sadece paket süreleri farklıdır.

Yayın içeriğimize göz atmak isterseniz tıklayın.

Yayın kalitemiz genel olarak HD seviyesindedir. İnternet bağlantınız 10 mbps üstünde, sağlıklı ve yeterli ise yüksek kalitede yayının keyfini çıkarabilirsiniz. FHD yayınlarımız için en az 20 mbps arındırılmış bağlantı tavsiye ediyoruz.

Yeditepe IPTV, eğer varsa kullanıcıda var olan en uygun cihaz, internet, uygulama, program ya da aplikasyona kurulum gerçekleştirerek hizmet verir. Kanal sayısı, kalitesi veya stabilite kullanıcıdaki cihaz, internet, uygulama, program ya da aplikasyona bağlıdır.

IPTV hizmetimizi aşağıdaki cihazları kullanarak izleyebilirsiniz.

 • Bilgisayardan program kullanarak,
 • Smart özellikli LG, Samsung, Vestel, Philips, Sony, Arçelik, Beko, Grundig vb. televizyonlarda uyumlu programlarla cihaza gerek kalmadan,
 • Android özellikli Smart Tv’ lerde cihaza gerek kalmadan,
 • Akıllı telefonlar ile,
 • Tabletler ile,
 • MAG Cihazları ile,
 • IPTV desteği olan, içerisinde Xtream Codes/XPanel bulunan uydu alıcıları ile,
 • Android Tv Box cihazları ile,
 • IOS cihazlar veya Apple Tv ile,

Bu cihazlardan herhangi birine sahip değilseniz tavsiyemiz Xiaomi Mi Box S veya Android Tv Box satın alarak yayınlarımızı izleyebilirsiniz.

Stb Emu Programı: Sorunlu çalışması nedeniyle önermiyoruz.
Kodi Programı: Ağır çalışması, aktif bazı kanalları açmaması, cihazları çok yorması sebebiyle önermiyoruz.
SS IPTV Programı: Kaliteli ve pratik kullanımının olmaması, ağır çalışması, normalde aktif olan bazı kanalları açamaması, sınırlı sayıda kanal listelemesi ve sürekli olarak bizimle ilgisi olmayan sorunlar çıkarması nedeniyle önermiyoruz.
Wifi ile Kullanılan Cihazlar: IPTV için kesintisiz direkt bağlantı gereksinimi nedeniyle önermiyoruz.
Korax Cihazları: Genelde içerisindeki programda casus yazılım olması ve üyelik bilgilerinizin çalınma ihtimali nedeniyle önermiyoruz.
Next Uydu Cihazları: Yazılımının stabil ve sağlıklı çalışmaması sebebiyle önermiyoruz.

Ancak kullanacak başka cihazınız yoksa bu cihazlarla da Yeditepe IPTV yayınlarını izleyebilirsiniz.  Cihazlar ve programlarla ilgili sorunlar nedeniyle oluşabilecek sorunlar Yeditepe IPTV’ nin görev alanında değildir.

Sadece üyelik paketi satın almış müşterilerimize canlı destek hattımızdan üyelik tarhindeki ilk kurulum desteği ücretsiz olarak verilmektedir. Herhangi bir sorununuzda canlı satış hattımız yönlendirmeleriyle her zaman yanınızda.

Paket satın alıp hemen izlemeye başlamak için tıkla!

Tüm dizi ve film kategorileri sürekli olarak güncellenir. Her zaman yeni filmler ve dizileri yüksek görüntü kalitesinde kesintisiz olarak izlersiniz.

Sürekli güncellenen içeriklerimize göz atmak isterseniz tıklayın.

Yeditepe IPTV, özel bir dijital yayın aktarma teknolojisi kullanmaktadır. Tüm yayınlar SD, HD, FHD ve 4K olarak farklı tüketimler yapmaktadır. Tam bir hesaplama yapılması mümkün değildir. Ancak fikir edinmeniz açısında örneğin 1 saatlik HD canlı yayını yaklaşık 1 gb internet tüketimi yapmaktadır. Film ve dizilerde ise bu tüketim 2 gb değerlerini bulabilir.

IPTV üyeliğinizi istediğiniz kadar cihaza yükleyebilirsiniz. Ancak aynı anda sadece 1 cihaz ile izleyebilirsiniz. Üyeliğiniz kişiye özeldir. Üyelik kodunuzu 3. taraf siteleriyle paylaşmayın. Online playerler üzerinde izlemeye çalışmayın. Üye linkiniz paylaşıldığı takdirde üyeliğiniz askıya alınır.

Hizmet koşullarımız için tıklayın.

Sistemlerimizde VPN ve benzeri ip adresi değiştirici programların ve uygulamaların kullanılması yasaktır. Bu programları kullandığı tespit edilen kullanıcıların üyelikleri askıya alınarak kapatılır ve ücret iadesi yapılmaz.

Hizmet koşullarımız için tıklayın.

IPTV sistemi internet üzeri, güçlü yayımcı bilgisayarlar aracılığıyla çalıştığı için hem Yeditepe IPTV, hem de MÜŞTERİ’ den dolayı bazen teknik problemler olabilir. MÜŞTERİ tarafında internet bağlantısı, modem, kablolama, kullanılan program etkendir. Her dakika uyumlu çalışması gerekir. Yeditepe IPTV tarafında ise sunucu bilgisayarları, sunucu lokasyonu altyapı çalışmaları ve sistemlere yapılan anonim ataklar gibi etkenler olabilir. Sonuç olarak üyelik süresince içeriklerin max. 10/1’ini izleyememe ihtimali vardır. Bundan dolayı IPTV herkesi mutlak memnun edecek bir sistem değildir.

Sürekli işimizin başında bulunarak problemleri minimum seviyeye indirmeye çalışıyoruz. Ayrıca gelişmiş koruma sistemleriyle koruma altında bulunuyoruz. Genel olarak farklı satıcılardan sistem sahibi olmamız nedeniyle pozitif ayrışırız. Müşteriyle aramızda satış bayisi veya herhangi bir komisyoncu bulunmamaktadır.

Hizmet koşullarımız için tıklayın.

2010 yılından bu zamana kadar kesintisiz, dürüst ve kaliteli hizmet verme politikası anlayışında olan Yeditepe IPTV, ödemiş olduğunuz ücretin karşılığını size verme anlayışıyla çalışmaktadır. Fakat Hizmet Koşulları sayfamızda belirtilen maddeler ve aşağıdaki bazı durumlarda Yeditepe IPTV, açıklama yapmaksızın hizmeti anında durdurma prensipleriyle hareket eder.

 • Terbiye sınırını aşan diyaloglar, argo, küfürlü, tehdit veya itham içeren  konuşma,
 • Etik olmayan davranışlarda bulunma,
 • VPN/Proxy gibi programlar kullanarak yayın açmak,
 • Herhangi bir hosting firmasının server/dedicated/vps/vds cihazları ve IP adresleri üzerinden yayın açmak,
 • Satın alınan üyelik bilgilerini paylaşma, dağıtma ve bu yayını kendisinin gibi gösterme,
 • Aynı anda birden fazla cihazda üyeliği açmak/denemek,

Müşterinin bizi seçme hakkı olduğu gibi Yeditepe IPTV’nin de müşteri seçme hakkı olduğunu anımsatarak size hizmet vermeyebilir/satmayabilir.

Yukarıda bulunan sebepler dışında yayınlarınızın kapanma ihtimali ya da mağdur olma riskiniz yoktur.

IPTV Kullanmak için herhangi bir karasal anten ya da uydu antenine ihtiyaç duymuyorsunuz. Bu sayede yayınlarınızda hava şartlarından kaynaklı kesilmeler olmuyor. Çanak anten, kablolama, sabit bir yerde kullanma gibi zorunluluklarınız kalmıyor. Yeditepe IPTV +A kalite yayın verir.

IPTV, yüksek bağlantı hızı gerektiren bir sistem gibi görünse de, IPTV sunucu bilgisayarları özel bir altyapı kullandığı için en az 10 mbps internet bağlantısı yeterli gelebilmektedir. İnternet bağlantı hızınızın sadece IPTV kullanmak için arındırılmış olarak min. 10 mbps olması kaliteli yayın seyretmek için yeterlidir. Yüksek kalite yayınlar için tavsiye edilen bağlantı hızı 20 mbps ve üzeridir.

Bağlantınızın wifi olması durumunda, sinyal gücü yüksek olmalıdır. Ancak yine de kesilmeler olması ve paket hataları ihtimali ile kablosuz bağlantı tavsiye etmiyoruz.

Bu bilgiler, internet sağlayıcınız tarafından sorunsuz altyapı ile hizmet verilmesi durumunda geçerlidir.

Tüm internet kullanıcılarının çok fazlasıyla yanıldığı bir gerçek bulunur.
İnternet hızınızı kontrol ettiğiniz web sitelerinin veya uygulamaların bir çoğu bulunduğunuz şehir ve kullandığınız internet sağlayıcısının köprüleyici ara santral ile sizin aranızdaki hız akışını ölçer. Asıl önemli olan yayın verilen ülkelerdeki serverlar ile aranızdaki hızın ve bağlantının kalitesidir. Stabil bir yayın ancak sizin internet firmanızın yayın verilen ülkelerdeki serverlarımız arasındaki hızı ve kaliteyi düşürmemesi ile olur.

Yeditepe IPTV, ana kaynak yayıncısıdır. Müşteriyle aramızda satış bayisi veya herhangi bir komisyoncu bulunmamaktadır. Genel manada yayınlarımızda donma, kararma, yayın değiştirme vb mağduriyetler yaşamazsınız. Kurumsal yayın yapan birçok otel, konferans merkezi, fuar gibi firmalara alt yapımızdan yayın ve hizmet kiralamaktayız.

Dünyanın önde gelen en iyi server firmalarıyla çalıştığımızdan altyapımızdan kaynaklı sorunlar en az düzeydedir. Her şeye rağmen sistemin internet üzeri çalışan teknolojik bir sistem olduğu unutulmamalıdır.

Cihazınıza ya da internetinize bağlı sorun yaşamadığınız sürece sunucu bilgisayarlarımızdan kaynaklı donma, takılma yaşama ihtimaliniz düşüktür.

Fiber teknolojisi çok yüksek kalitede fiberoptik kablolarla internet sağladığı için donma yaşamazsınız. Bazı durumlarda internet firmanız tarafından yurtdışı sunucu bağlantı hızınız düşürülürse donma yaşayabilirsiniz. Bu bizimle ilgili bir durum değildir. İnternet firmanızı aramalısınız.

Türkiye dışındaki ülkelerde de bazı bölgelerde internet altyapısı iyi durumda olmayabilir. Geçici çalışmalar veya istisnalar harici bir problem yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Ortalama 12-16 mbps stabil bağlantı ile yayınların çoğunu rahatlıkla izleyebilirsiniz. Diğer soru-cevaplarımıza göz atmayı ihmal etmeyin.

Hayır, iade edemezsiniz. Tarafınızdaki cihazların veya internetin kaliteli, sağlam ve sorunsuz olduğundan emin değilseniz kısa süreli bir paket alıp kullanabilirsiniz.
Cihazınıza ya da internetinize bağlı sorun yaşamadığınız sürece sunucu bilgisayarlarımızdan kaynaklı donma, takılma yaşama ihtimaliniz düşüktür.

Buraya tıklayarak paketlerimize göz atın.

IPTV, karasal, uydu veya kablolu bir yayın değildir. IPTV, internet üzerinden bilgisayarlar aracılığıyla gelen bir yayın olması sebebiyle sunucu bilgisayarlarımızdan 2 ile 5 saniye arasında gecikmeli çıkmaktadır.

Yayınlar çıktıktan sonra bağlı olduğunuz ülke, ülkede hizmet gösteren internet sağlayıcınız, internet sağlayıcınızın kullandığı terminal şebeke binaları, dağıtıcı kol başları, binanızdaki router/switch ve evinizde olan modem sıralamasıyla beraber, kullandığınız cihazın işlemci ve ram yoğunluğuna göre bir gecikme söz konusu olabilmektedir.

Ülkelere göre ve normal şartlarda 8 saniye ile 90 saniye arasında değişim gösterdiği kullanıcı dönüşlerinden tespit edilmiştir. Daha fazla bir gecikme yaşıyorsanız yukarıdaki paragrafı tekrar okumalısınız. Sorunlu ve kalitesiz internet bağlantılarında bu süre daha da uzayabilir. Bu sebeple gecikmeler tamamen bize bağlı olmayan bir durumdur.

Kanala özel teknik bir problem oluşmuş olabilir. Kullandığınız playerin ayarlarıyla ilgili bir durum olabilir. Sorun sistemden kaynaklıysa endişe etmeyin en kısa sürede bu sorun düzeltilecektir. Eğer bu sorununuz 24 saatten fazla devam ediyorsa ve sizde tüm kanallarda ses yoksa bize müşteri hizmetleri sayfamızdan mesaj gönderebilirsiniz.

Kanala özel teknik bir problem oluşmuş olabilir. Kullandığınız playerin ayarlarıyla ilgili bir durum olabilir. Sorun sistemden kaynaklıysa endişe etmeyin en kısa sürede bu sorun düzeltilecektir. Eğer bu sorununuz 24 saatten fazla devam ediyorsa ve sizde tüm kanallarda ses yoksa bize müşteri hizmetleri sayfamızdan mesaj gönderebilirsiniz.

Hayır. Ücretsiz test/deneme/demo yayını hizmetimiz bulunmamaktadır.

Buraya tıklayıp günlük paket satın alabilirsiniz.

Diğer paketlerimizi satın almak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Buraya tıklayarak paketlerimizden birini satın almanız halinde günlük paketimizde bulunan tüm kanalları sınırsız ve özgürce izleyebilirsiniz. Ayrıca +18 Adult kanal paketini hediye olarak veriyoruz.

Tüm paketlerimizdeki içerikler aynı olup, sadece paket süreleri farklıdır.

Yeditepe IPTV, yılların tecrübesi ve müşterilerinin geri bildirimleri ile sürekli kanal listesini güncellemektedir.

Yayın içeriğimize göz atmak isterseniz tıklayın.

ABONELİK PAKETİNİ SEÇ, IPTV DÜNYASINA GEÇ!